Po wyborach - smutek.
- poniedziałek, 01, grudzień 2014 06:53
- Andrzej Pilipiuk
Sytuacja powyborcza fatalna. W warszawie władzę utrzymała HGW, we Wrocławiu pirat drogowy z zarzutami o łapownictwo, w Krakowie człowiek wywalający pieniądze garściami w błoto. Czy wybory zostały ponownie sfałszowane? W jakimś stopniu na pewno tak. Wydaje mi się jednak że ich wyniki z grubsza odzwierciedlają poglądy społeczeństwa.
Mimo gigantycznej skali przekrętów, licznych afer i fałszerstw wyborczych PO się obroniła. Do tego frekwencja była żenująca. biedroń został prezydentem słupska – zdaje się wiem gdzie po wyborach parlamentarnych znajdą nowy matecznik byli palikociarze…
Niestety - demokracja nie sprawdza się gdy mamy do czynienia z narodem tak licznie opanowanym przez frajerów i idiotów.







