Po wyborach - smutek.

                Sytuacja powyborcza fatalna. W warszawie władzę utrzymała HGW, we Wrocławiu pirat drogowy z zarzutami o łapownictwo, w Krakowie człowiek wywalający pieniądze garściami w błoto. Czy wybory zostały ponownie sfałszowane? W jakimś stopniu na pewno tak. Wydaje mi się jednak że ich wyniki z grubsza odzwierciedlają poglądy społeczeństwa.

                Mimo gigantycznej skali przekrętów, licznych afer i fałszerstw wyborczych PO się obroniła. Do tego frekwencja była żenująca. biedroń został prezydentem słupska – zdaje się wiem gdzie po wyborach parlamentarnych znajdą nowy matecznik byli palikociarze…

                Niestety - demokracja nie sprawdza się gdy mamy do czynienia z narodem tak licznie opanowanym przez frajerów i idiotów.

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/