Z Hiszpanii
- czwartek, 03, luty 2022 00:21
- Andrzej Pilipiuk
Powołano komisję d/s ścigania pedofilii. Ale zajmie się tyko kościołem. Resztę przypadków będzie się ścigać jak do tej pory, przez sądy rejonowe - czyli prawie wcale.
Pedofilia została by przez lewaków już dawno zalegalizowana jako pełnoprawna orientacja seksualna - ale na raize przydaje się do walenia w duchowieństwo... Taka leninowaska "mądrość etapu".








