Z Hiszpanii

https://niezalezna.pl/428505-hiszpanska-lewica-na-moralnym-dnie-chca-scigania-pedofilii-tylko-jesli-dotyczy-duchownych

Powołano komisję d/s ścigania pedofilii. Ale zajmie się tyko kościołem. Resztę przypadków będzie się ścigać jak do tej pory, przez sądy rejonowe - czyli prawie wcale. 

Pedofilia została by przez lewaków już dawno zalegalizowana jako pełnoprawna orientacja seksualna - ale na raize przydaje się do walenia w duchowieństwo... Taka leninowaska "mądrość etapu".

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/