Opinia z netu o tęczy:
- piątek, 11, kwiecień 2014 20:45
- Andrzej Pilipiuk
Klerowi Katolickiemu zabrakło jaj, fantazji i odwagi - zaraz po postawieniu tego paskudztwa na placu Zbawiciela należało odprawić pod tęczą uroczystą mszę polową koncelebrowaną przez kilku biskupów, w kazaniu podkreślić symbol tęczy jako znak przymierza potomków Noego z Bogiem i podziękować miastu za tak piękny akcent religijny w pobliżu kościoła.
Efekt zaś byłby taki że tęczę szybko spalili by geje lub palikociarze... I odbudowa byłaby znacznie tańsza bo nowe kwiatki za darmo zrobiłyby moherowe staruszki.








