Obejrzałem

legendarny już spot PiS. 

Ładny - ale niekonkretny. Moim zdaniem PiS powinien podkreślać raczej osiągnięcia gospodarcze 2 lat swoich rządów. 

 

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/